Nazwa forum

Opis forum


#1 2009-06-04 20:55:48

KaDy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-06-04
Posty: 4
Punktów :   

Ban :(

Witam i zarazem żegnam wszystkich, raczej się już na tibii nie zobaczymy =[
Nie wierzyłem, a jednak po 2,5 roku użytkowania Bota NG, w końcu mnie złapał ich "system"

Banishment:    Account banished until Jul 03 2009, 15:58:58 CEST because of using unofficial software to play (Automatically detected.)

tym bardziej ubolewam że już zapłaciłem za PACC i chcąc nie chcąc będę musiał zrezygnować z gry, bez botów się nie da grać, nie wyobrażam sobie gry bez prostego Light hacka i X-ray'a.
A nie będę ryzykował drugiego bana, co za tym idzie usunięcie postaci, dlatego jedyną możliwą opcją będzie
kochane www.allegro.pl
Więc gdy kiedyś Kaadi będzie online to raczej będzie noobił jakis frajer z allegro (

A tu mam pytanie odnośnie PACC do tych którzy kiedyś kupowali PACC przez tibia.com, ja zawsze robiłem to przez firmę Drom, teraz się skusiłem i nie wiem czy czegoś źle nie zrobiłem, w tytule przelewu trzeba podac ten Drugi Numer? tzw "The Payment identification code" i nic więcej?

druga sprawa ile się na taki PACC czeka?, zamówiłem to kurestwo Wtorek i od razu zrobiłem przelew, jeszcze niestety na niego czekam,

trzecie moje pytanie to czy mogę czekać z Aktywacją tego PACC'a aż minie BAN? tj. 30 dni?

Pozdrawiam i proszę abyście się wypowiadali na temat tego PACC'a tylko sprawdzonymi i pewnymi informacjami.

P.S Z gildi wyszedłem po co komu Zbanowany Char

Yours, Kaadi

Offline

 

#2 2009-06-04 22:46:32

FifiHyuga

http://i43.tinypic.com/ju8y75.gif

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 28
Punktów :   
Nick: Kyte
Lvl : 45
Mlvl/Skills: 45 + 3
Best Solo: Hydra/Dragon Lord

Re: Ban :(

Eh .. dlaczego akurat Ciebie zbanowali? ..
A mowiłem Ci żebyś nie botował , a ty co?
No cóż .. Stało się , i nic tego nie zmieni.
Życzę powodzenia w dalszym życiu. I mam nadzieję , że jeszcze do nas wrócisz.

Podaj chociaż gg , żebyśmy mieli kontakt.

Offline

 

#3 2009-06-05 08:19:40

Chillstream

http://i44.tinypic.com/a2u0dk.gif

Zarejestrowany: 2009-05-31
Posty: 10
Punktów :   
Nick: Chillstream
Lvl : 35
Mlvl/Skills: 64/64
Best Solo: Dragon

Re: Ban :(

KaDy napisał:

druga sprawa ile się na taki PACC czeka?, zamówiłem to kurestwo Wtorek i od razu zrobiłem przelew, jeszcze niestety na niego czekam,

Za granice idzie dłużej przelew trochę, ja od Droma w 2005 roku czekałem 2 tyg. prawie, z czym, Cipy dostaną kasę, zamówią, ale sam Element 5 daję sobie na przekazanie pacc'a 2 tyg i akurat mi się tak zdarzyło...

KaDy napisał:

trzecie moje pytanie to czy mogę czekać z Aktywacją tego PACC'a aż minie BAN? tj. 30 dni?

Oczywiście, że możesz poczekać, nie poddawaj się od razu

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3d-90.pun.pl www.ffallybk.pun.pl www.galimatias-cs.pun.pl www.zales.pun.pl www.kszoryultras.pun.pl